889474AKLFT
Shenzhen Tengshengda ELECTRIC CO., LTD.
Contact Now
889474AKLFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:2
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : CML, LVDS, LVHSTL, LVPECL
Supplier Device Package : 24-VFQFN (4x4)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 2 GHz
Voltage - Supply : 2.375V ~ 2.625V
Package / Case : 24-VFQFN Exposed Pad
Output : LVDS
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 889474A
Description : IC CLK BUFFER 2:2 2GHZ 24VFQFN
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:2 2 GHz 24-VFQFN Exposed Pad